Hikayemiz

Güzel yazmak, iyi düşünmek demektir.

Ö. L. Dickson

Hayatımın her aşamasında notlar almayı, planla programla hareket etmeyi sevmişimdir. Üstelik bunun için yazacağım defter, ajanda, planner, notebook , kartlar… her zaman özenle seçilirdi. Gezdiğim kitapçılarda, gittiğim her ülkede onları arar bulurdum bir şekilde. Daha güzel ve kullanışlı olanın peşinde olmak; yazmanın ve yazılanın önemi kadar keyifliydi de aynı zamanda!

İş hayatımda, reklamveren markalara yıllarca mecra tarafında çözüm ortağı olarak görev aldım. Kurumsal çalışma hayatının içerisinde binlerce toplantıya katıldım. Her birinde teknoloji ürünleri yanımda olsa da; notlarımı almak için elimin altında kağıt ve kalemim sürekli benimleydi..

Bu planlama alışkanlığım kızıma hamile olduğum dönemde ve sonrasında uykusu, beslenmesi derken her zaman devam etti.

Fonksiyonel olanı güzellikle buluşturma tutkusu; şimdilerde beni ihtiyaçlarım doğrultusunda arayıp da bulamadıklarımı tasarlama noktasına getirdi. Kullanıcı deneyimlerinin şekillendirdiği her bir ürün, bir sonrakine dönüştü ve Ela’s Paper dünyası oluştu.

Her anınızda yanınızda olacak ürünler için çizip, düşünüp, silip, sohbet edip yeniden tasarımlarken, bir yandan da markaların kurumsal kimliklerini; ruhlarını yansıtacak ürünleri üretmek için sabırsızlanıyorum.

Artık klasik ajandaların dışına çıkacağız!
Geleceğinize iz bırakacak hikayeleri birlikte yazacağız.